Apie mus

Latakai.lt tai parduotuvė prekiaujanti aukštos kokybės dušo latakais ir kita vonios kambario įranga už sąžiningą kaina!

Nekantraujame padėti Jums, įsirengti svajonių vonios kambarį. Nuolat plečiame prekių asortimentą ir bendradarbiaujame su dideliais vonios kambario įrangos tiekėjais, todėl galime pasiūlyti vienas žemiausių kainų rinkoje.

Jeigu neradote pas mus Jus dominančios prekės, rašykite mums ir mes padėsime Jums įsigyti prekę už geriausią kainą.
Dušo latakai išlaisvina vonios kambarį iš trikdančių atskirų zonų, pvz., dušo padėklų ir kabinų, todėl leidžia sukurti tolygų grindų dizainą. Taip leidžia sukurti malonių bei stilingą vonios kambarį. Dušo latakai suteikia galimybę dušo zoną įrengti lygiai su grindimis, todėl erdvė išnaudojama maksimaliai. Latakai yra puikiai integruojami į grindis – tiek naujų, tiek renovuotų pastatų.
Nerūdijantis plienas – tai įprasta vonios kambaryje naudojama medžiaga: autentiška, pastovi ir perteikianti vertės pojūtį. Nerūdijančio plieno grotelės būna skirtingų modelių bei formų, tad išsirinks kiekvienas.
Previous slide
Next slide
Tvirtas, lengvai prižiūrimas, ilgaamžis
Dušo latakai yra labai tvirti, todėl nereikės bijoti jog gali neatlaikyti žmogaus svorio ir deformuotis. Nerūdijantis plienas AISI 304 užtikrins latako tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Latako priežiūra yra be galo paprasta. Nutekėjimo lovys yra lygus todėl jame nesirinks purvas, o didesni nešvarumai ar plaukai užsilaikys apsauginiame sietelyje, kuris lengvai išsivalo pakėlus latako groteles specialiu kabliuku. Latako viduje yra įmontuotas sifonas, sudaro barjerą nemaloniems kvapams iš kanalizacijos. Sifonas prireikus taip pat labai lengvai prieinamas ir išvalomas.
Komplektacija:
Previous slide
Next slide