Prekių grąžinimas

EL. PARDUOTUVĖJE WWW.LATAKAI.LT ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės.

1. Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:
– grąžinama prekė yra originalioje, tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje;
– prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
– prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, pakuotė, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
– grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:
– prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos.

Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 15 dienų nuo prekės sugrąžinimo bus grąžinta prekės kaina be prekės pristatymo išlaidų.

2. Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę ir kitais atvejais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybės prekės įsigijimas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, užkalkėjimas esant kietam vandeniui, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Svarbi informacija

Jeigu Jums teks grąžinti prekes, dėl mūsų klaidos – apmokėsime visas grąžinimo išlaidas. Tačiau, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ar bus pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime. Grąžinant nepatikusias prekes turėsite apmokėti grąžinimo išlaidas. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Užpildytą laisvos formos prašymą siųskite el. paštu info@latakai arba žinutę kontakų formoje. Ir tik tuomet kai gausite raštišką pardavėjo atsakymą, galite išsiųsti grąžinamas/keičiamas prekes pardavėjo nurodytu adresu.

Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Prekė grąžinama originalioje gamintojo pakuotėje, su visomis gamintojo etiketėmis.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta ar kitaip naudota, nesugadinta ir nepraradusi vertės).
  • Prekė neturi būti purvina, dėmėta ar nučiupinėta.
  • SURINKTA PREKĖ NEGALI BŪTI GRĄŽINTA

Tokių prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname, todėl siunčiant prekes atgal įsitikinkite, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo reikalavimus. Prekės, grąžinamos iš Lietuvos, turi mus pasiekti lygiai per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos klientui, kitu atveju prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname. Pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami (pinigai grąžinami tik už prekes).

Prekių grąžinimui pasibaigus terminui taikome 30% išskaitymą. (Tik iš anksto susitarus).

Jeigu Jums kilo klausimų, susijusių su prekių grąžinimu visada galite parašyti mums elektroninį laišką adresu info@latakai.lt